Dobrodošli na Famous Life forum! Možete odabrati svoju omiljenu zvijezdu i ući u glamurozni svijet poznatih. Uživajte i zabavite se s nama!

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na Famous Life forum! Možete odabrati svoju omiljenu zvijezdu i ući u glamurozni svijet poznatih. Uživajte i zabavite se s nama!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Učionica Engleskog jezika

5 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Učionica Engleskog jezika Empty Učionica Engleskog jezika sub srp 24, 2010 5:54 pm

Lady Cullen

Lady Cullen
Admin
Admin

Ovdje je učionica engleskog jezika. Profesor je onaj koji se prvi prijavi Wink

https://famous-life-forum.forumhr.com

2Učionica Engleskog jezika Empty Re: Učionica Engleskog jezika sub srp 24, 2010 5:58 pm

ℓєηα

ℓєηα

Ja sam Lena, i vaša sam profesorica engleskog. Biti ću vaša profesorica muzikologije.Domaće zadatke ćete mi slati na PM da ne bi bilo slučajno kopiranja.Sva pitanja koja imate možete me pitati u mojoj kancelariji.Ocjene dajem od 1 do 5, ako netko ne dođe na nastavu dobija minus kao i neopravdani.Tri misnusa su jedan,a tri plusa za ocjena više. S nastavom počinjem kada se prijeve najmanje tri člana.

P.S. Ovo je vaša učionica engleskog:
Učionica Engleskog jezika Classroom-424



Zadnja promjena: ℓєηα; ned srp 25, 2010 11:23 am; ukupno mijenjano 1 put.

3Učionica Engleskog jezika Empty Re: Učionica Engleskog jezika sub srp 24, 2010 6:40 pm

Ashley_

Ashley_

prijavljujem se Učionica Engleskog jezika 805680

4Učionica Engleskog jezika Empty Re: Učionica Engleskog jezika sub srp 24, 2010 6:44 pm

Ana

Ana

Ashley_ je napisao/la:prijavljujem se Učionica Engleskog jezika 805680

http://fashionlife.forumhr.com/forum.htm

5Učionica Engleskog jezika Empty Re: Učionica Engleskog jezika sub srp 24, 2010 7:10 pm

мιηנα

мιηנα
Moderator
Moderator

EDIT-ujte post u prijave za časove...Žnaci tamo se prijavljujete...

http://girls-corner.forumotion.net/

6Učionica Engleskog jezika Empty Re: Učionica Engleskog jezika ned srp 25, 2010 10:40 am

ℓєηα

ℓєηα

мιηנα je napisao/la:EDIT-ujte post u prijave za časove...Žnaci tamo se prijavljujete...

Bravo...

7Učionica Engleskog jezika Empty Re: Učionica Engleskog jezika ned srp 25, 2010 11:38 am

ℓєηα

ℓєηα

1. Sat

Prvo cemo nauciti Alphabet:

1. A, a -(ej)
2. B, b -(bi)
3. C, c -(si)
4. D, d -(di)
5. E, e -(i)
6. F, f -(ef)
7. G, g -(d`i)
8. H, h -(ejc)
9. I, i -(aj)
10. J, j -(d`ej)
11. K, k -(kej)
12. L, l -(el)
13. M, m -(em)
14. N, n -(en)
15. O, o -(ou)
16. P, p -(pi)
17. Q, q -(kju)
18. R, r -(ar)
19. S, s -(s)
20. T, t -(ti)
21. U, u -(ju)
22. V, v -(vi)
23. W, w -(dabl ju)
24. X, x -(eks)
25. Y, y -(uaj)
26. Z, z -(zed)


a [ei], b [biː], c [siː], d [diː], e [iː], f [ef], g [dʒi], h [eitʃ], i [ai], j [dʒei], k [kei], l [el], m [em], n [en], o [əu], p [piː], q [kjuː], r [aː], s [es], t [tiː], u [juː], v [viː], w [dabljuː], x [eks], y [wai], z [zed]-(britanski), [ziː]-(američki)

1.Domaci

Za domaći ćete spelovati vase ime...Domaći mi šalete na PM.
Na primer:
A,a(ej) - N,n(en) - A,a(ej)

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.