Dobrodošli na Famous Life forum! Možete odabrati svoju omiljenu zvijezdu i ući u glamurozni svijet poznatih. Uživajte i zabavite se s nama!

You are not connected. Please login or register

Učionica Plesa

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1 Učionica Plesa on čet srp 15, 2010 3:35 pm

Ovo je naša učionica plesa. Profesor je onaj tko se prvi prijavi.

Korisnički profil

2 Re: Učionica Plesa on ned srp 25, 2010 12:55 pm

Ja sam Ashley i vaša sam profesorica plesa. Domaće zadatke ćete mi slati na PM da ne bi bilo slučajno kopiranja.Sva pitanja koja imate možete me pitati u mojoj kancelariji.Ocjene dajem od 1 do 5, ako netko ne dođe na nastavu dobija minus kao i neopravdani.Tri minusa su jedan,a tri plusa za ocjena više.

Msm da vas se dosta prijavilo tamo u prijavnicama još ću provjerit,tako da možemo počet s nastavom sutra u 16h!! Vaša

Ovo su moji učenici zasad
Fashion.Lady
Animals Whisperer
Mia____<3
Tina_Tixy :**
_Biebers Shawty_
мιηנα

Zadnja promjena: Ashley_; čet srp 29, 2010 12:33 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil

3 Re: Učionica Plesa on uto srp 27, 2010 4:00 pm

1.SAT

PLES je ritmično pokretanje tijela prema zvucima glazbe,pojedinačno,u parovima ili u skupinama, Ples prati čovjeka od pamtivijeka a u svojim počecima bio he motorička reakcija na određene emocije,na pojačano veselje,strah,žalost,ljubav ili mržnju. Motoričke reakcije na ta uzbuđenja bili su živahni, iracionalni,ali vrlo izraženi sljedovi pokreta koji su višekratnim uzastopnim ponavljanjem poprimili određeni ritmički obrazac i pretvorili se u ples.
Naučit ćemo kako se pleše engleski valcer!

ENGLESKI VALCER
To je jedan od osnovnih standardnih plesova. U plesnim školama jedan je od prvih na programu učenja.

Za domaću zadaću,koju ćete mi naravno poslati na PM,morate odabrati svog plesnog partnera,dakle poslat ćete mi sliku!! Rok-od 27.-30.srpnja
Have fun
Vaša

Korisnički profil

4 Re: Učionica Plesa on uto srp 27, 2010 8:26 pm

a da li neku sliku sa interneta ili nasu sliku??? Smile

Korisnički profil

5 Re: Učionica Plesa on sri srp 28, 2010 12:06 pm

kako želiš!
ako svoju s kompa,onda odeš na host an image,odeš na browse,izabereš.. i onda stisneš host it i kopiraš link s te sttr koja ti se dodatno otvori ,ali onaj gdje piše direct link

Korisnički profil

6 Re: Učionica Plesa on sri srp 28, 2010 12:39 pm

мιηנα

Moderator
Moderator
Do kad je rok domaćeg

Korisnički profil http://girls-corner.forumotion.net/

7 Re: Učionica Plesa on sri srp 28, 2010 12:43 pm

do 30.
uff al piše ti i gore...xD

Korisnički profil

8 Re: Učionica Plesa on sri srp 28, 2010 12:46 pm

мιηנα

Moderator
Moderator
Nism videla

Korisnički profil http://girls-corner.forumotion.net/

9 Re: Učionica Plesa on sri srp 28, 2010 2:19 pm

Poslala Razz Razz oce ta ocjena u dnevnik xd

Korisnički profil

10 Re: Učionica Plesa on sri srp 28, 2010 5:30 pm

haha da Razz

Korisnički profil

11 Re: Učionica Plesa on čet srp 29, 2010 12:32 am

poslala... Very Happy

Korisnički profil

12 Re: Učionica Plesa on čet srp 29, 2010 12:30 pm

znam

Korisnički profil

13 Re: Učionica Plesa on pet srp 30, 2010 4:46 pm

Ockkkk.......vrijeme je za 2.SAT

Pravila ponašanja na podiju
Plesni bonton nij edrukčiji od životnog,samo što je na podiju naglašena ženstvenost i kavalirstvo u pokretu.
-Par savjeta:
dečki uvijek idu po djevojku;ako djevojka već s nekim pleše,morate pitati njezina partnera dopušta li da plešete s njom,ako muškarca žena odbije za ples,od nje se očekuje da ne prihvaća ni buduće ponude.

Kao i uvijek,ostavim vam jedan video,pomoću kojeg ovaj put možete naučiti Discofox (nema veze što je na njemačkom,lagani su koraci )

To je brz i okretan ples, gdje se plesačica puno okreće dok je partner vodi prema sebi ili od sebe, uz razne nagibe. Ples je po karakteru više-manje stacionaran, ali se vještiji plesni parovi mogu bez poteškoća kretati čitavim plesnim podijem. Među brojnim atraktivnim figurama discofoxa nalaze se atraktivna pletenja ruku, spinovi, izbačaji, hvatanja, poze i akrobatske linije.

Klasični plesovi:

Za domaću zadaću,opisat ćete jedan ples iz ove kategorije i staviti sliku.Na PM poslati!! Koji želite.. ROK-30.7-03.08.
HAVE FUN

Korisnički profil

14 Re: Učionica Plesa on pet srp 30, 2010 4:49 pm

Fashion.Lady
Animals Whisperer
Tina_Tixy :**

Nažalost dobili ste minus iz prve zadaće..shvatit ću ovo kao da ste bili zauzeti..

Korisnički profil

15 Re: Učionica Plesa on pet srp 30, 2010 4:54 pm

prvo-nemoj pisati post za postom
drugo-poslala sam ti Razz

Korisnički profil

16 Re: Učionica Plesa on pet srp 30, 2010 5:00 pm

prvo:nisam znala
drugo:znam
ahahahahah

Korisnički profil

Sponsored content

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]