Dobrodošli na Famous Life forum! Možete odabrati svoju omiljenu zvijezdu i ući u glamurozni svijet poznatih. Uživajte i zabavite se s nama!

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli na Famous Life forum! Možete odabrati svoju omiljenu zvijezdu i ući u glamurozni svijet poznatih. Uživajte i zabavite se s nama!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

~Pridružila sam se ^_^~

+5
Miaa_____♥
Ashley_
ℓєηα
Lady Cullen
Kimora Emy
9 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Poruka [Stranica 2 / 2.]

1~Pridružila sam se ^_^~ - Page 2 Empty ~Pridružila sam se ^_^~ ned srp 25, 2010 3:26 pm

Kimora Emy

Kimora Emy

First topic message reminder :

Hello Fabs! ♥️

Hmm... Ja znam Marinu. I čula sam da ona i Martina uglavnom vode ovaj blog tak da sam se odlučila učlanit jer mi se čini zabavno. Nova sam, skroz→tak da baš i ne znam o blogovima i to... Joj vidla sam ove vaše cool stvari npr; u potpisu: forumska (npr) Kristen Stewart.. I to..♥️ Ima šanse da ja ikad dobijem jedan takav? Very Happy
Obožavam Photoshop i uređivanje slika, modu, cipele, torbe, šminkuu... Haha-sve.
Odabrala sam Kimoru jer nju gledam u zadnje vrijeme i vrlo je posebna pa me se dojmila.. Smile
P.s.-Što se tiče blogova i foruma ćete mi sve morat objašnjavat xD

~~By Kimora Emy ♥️~


26~Pridružila sam se ^_^~ - Page 2 Empty Re: ~Pridružila sam se ^_^~ sub srp 31, 2010 12:11 pm

Miaa_____♥

Miaa_____♥
Admin
Admin

LOCK

[Vrh]  Poruka [Stranica 2 / 2.]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.